TÖK JÓ NAP

Ebben a tanévben az őszi tök ünnepet tanulóink számára rendeztük meg. A TÖK JÓ NAPON többféle program közül lehetett választani, ki – ki érdeklődésének megfelelően.
A bütyköldében lehetett: tököt faragni, csuhé virágot készíteni , csipkebogyóból katicabogarat csinálni. A társasjátékok kedvelői sudokuzhattak, activityzhettek. A rajzot kedvelők aszfaltrajzversenyen vehettek részt. A sport iránt érdeklődők tökös sorversenyeken mérhették össze tudásukat társaikkal. A tök gasztronómiai élvezetéről sem feledkeztünk meg, megrendeztük a tökös ételek versenyét. Délután tökjelmez versenyre lehetett jelentkezni, melyet TÖKLÁMPÁS FELVONULÁS követett. A menet az iskolától indult és a Kálvária dombig és vissza sétált el. Az útvonal biztosításában a Földváry Károly polgárőrség nyújtott segítséget, amelyet ezúton is szeretnénk megköszönni.
A visszaérkező felvonulókat a Diákönkormányzat zsíros kenyérrel várta.