DIÓSJENŐ ISKOLANAPOK
2010. 02. 18 – 19

Február végén Diósjenőn az általános iskola névadó ünnepség sorozatának keretében tantárgyi és sportági versenyeket rendeztek.
Iskolánk tanulói labdarúgásban, asztaliteniszben és kosárlabdában versenyeztek a meghívott csapatokkal.
Legeredményesebben - az iskolai edzéseken Greff Ádám edzö irányításával készölő – 3.-4. osztályos labdarúgó csapatunk szerepelt akik I. helyezést értek el.

Csapat tagjai:
Horváth Benedek , Tagaj Norbert , Kontreczki Gábor , Uhlár Máté , Kosik Kira, Madár Dániel

KOSÁRLABDA

5.- 6. osztály II. helyezés
Csapat tagjai: Martinkovics Regina, Kontreczki Lili, Czene Zsófia, Fajta Mária, Fazekas Réka, Merész Henrietta, Molnár Zsófia, Szentesi Rebeka

7. – 8. osztály: III. helyezés
Csapat tagjai: Szentesi Csenge, Thur Fanni, Sasvári Noémi, Ruzsik Réka Ruzsik Emese, Kopacz Patrícia, Pomaházi Zsanett

ASZTALITENISZ:

A csapatverseny során II. helyezést ért el :
Nagy Roland, Kiss Valentin,Szabó Gábor összetételű csapat.