Flamichné Somogyi Erzsébet tanárnő és csapata jelentkezett a versenyre és ragyogó eredményt ért el iskolánk számára:

Nemzetközileg kiemeltek rangsorában: 7. helyezett Magyarországi eredmény: 2. helyezett

Huszonegy országból 406 pályamunka érkezett az idei Project Competition felhívására. A miskolci diákok glogstere bekerült az első 6 legjobb nemzetközi pályamunka közé!

A legjobb pályamunkákat az alábbi linken tekinthetik meg: Competition Gallery

A Magyarországról beérkezett pályaművek közül az öt legsikeresebbet külön díjazásban részesítjük. Lássuk, mely munkákat emelte ki a zsűri a magyarországi 80 közül (zárójelben a felkészítő tanárok nevét közöljük):
• Anikó Utcai Általános Iskola, Pécs – 4.a (Óbert Orsolya)
• Radnóti Miklós Általános Iskola, Vác – 6. (Flamichné Somogyi Erzsébet)
• Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém – 5.a (B. Víz Erzsébet)
• Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger – 6.a (Temesváriné Várszegi Monika)
• Szent István Katolikus Általános Iskola - 8. (Gáspárné Ali Júlia)
A nyertesek Project tolltartót, felkészítő tanáraik pedig tesztkészítő szoftvert kapnak ajándékba.

Minden résztvevőnek külön köszönjük, hogy ilyen szép számmal képviselhettük Magyarországot a nemzetközi mezőnyben!

Üdvözlettel:

Az Oxford University Press Hungary munkatársai

A leadott pályamunka:

A csapat tagjai:

6.a
Bánstik Eszter Gimesi Petra, Marczi Vanessza, Sasvári Rebeka, Szász Fruzsina, Tóth Ármin, Újvári Tamás, Zsenits Viktória, Orgoványi Kristóf

6.b
Barna Emese, Bea Eszter, Bobák Emese, Cserfalvi Erik, Onozó Csenge, Pásztor Blanka, Sepa Levente

Nagy szeretettel gratulálunk a szép eredményhez!

Csak néhány a többi kedvencek közül:

8. osztályos, Vasa Stajić Szerbia

7-2. osztályos, Általános Iskola Majka Jugovića Szerbia