foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OM azonosító: 037736 (Nyitvatartási idő: Hétfőtöl-Péntekig 7.30-16.00)

Elektronikus napló

Elérhetőségek

 Büszkeségeink a 2016-2017 évben

 

ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI TANULMÁNYI VERSENY 2018

Az iskolai forduló után a megyei fordulóba továbbjutottak: Szekeres Ádám7.b, Pátzay Botond 7.b, Fenyvesi Ákos 7.b ahol

1.hely     Szekeres Ádám 7.b

31.hely   Pátzay Botond 7.b

37.hely   Fenyvesi Ákos 7.b                 tanáruk Sasváriné Kóra Rita

 

 

KAROLINA-NAP 2018

 

Angol verseny:

különdíj Genzelmann Erik 6.a     tanára Sasváriné Kóra Rita

Német verseny.

1.hely Lengyel Dániel- Varga Márton 5.b

2.hely Kramlik Kira – Fajta Lukács 8.b

3.hely Tuza Boglárka- Kovács Sára 6.b

3.hely Salamon Evelin 7.a- Pátzay Botond 7.b       tanáruk Pálinkásné Branizsa Szilvia

Rajzverseny:   képregény

3.hely Varga Márton 5.b                                            tanára Pálinkó István

Hittan verseny:   esszé

2.hely Szekeres Ádám 7.b                                         tanára Merő Réka

 

ORSZÁGOS ANGOL TANULMÁNYI VERSENY 2018

Az iskolai forduló sikeres teljesítése után a megyei fordulóba jutottak. Kispál Flóra 7.a, Völgyesi Flóra 7.b

Eredményeik:

6-8. hely Völgyesi Flóra 7.b

10-11.hely Kispál Flóra 7.a                             tanáruk Csengery Klára

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY 2018

Idén is iskolánk volt a verseny egyik területi helyszíne, ahol 18 iskola közel 400 tanulója írta meg a verseny megyei fordulóját.

Iskolánk tanulói közül a legeredményesebb tanulóink:

  1. évfolyam   /kb 400 induló /
  2. hely   MENCZLER NATÁLIA 2.b             tanára: Baloghné Kiss Melinda
  3. hely   Tolnai Nóra 2.a                               tanára: Meleg Emese

 

133.hely Turcsányi Gergő 2.a                     tanára: Meleg Emese

144.hely Bonifert Kata 2.a                          tanára: Meleg Emese

  1. hely Boroncsok Dominik 2.a                tanára: Meleg Emese
  2. hely Szász Villő 2.a                              tanára: Meleg Emese

 

 Csapatversenyben 16.hely   38 iskola közül.

        3.évfolyam   / kb 550 induló/

  1. hely Kovács Tifani 3.b
  2. hely Prontvai Flóra 3.b

165.hely Hertel Máté 3.b

  1. hely Rauscher Dóra 3.b                  tanáruk Gindert-Keléné Bogyai Györgyi

Csapatversenyben 29. hely 54 iskola közül

  1. évfolyam / kb 520 induló/
  2. hely  Kósa Blanka 4.b                      tanára Pallagi Mátyás

48.hely   Szabó Anna 4.a                         tanára Dóra Erzsébet

61.hely   Carello Matteo 4.a                   tanára Dóra Erzsébet

  1. hely Genzelmann Petra 4.b             tanára Pallagi Mátyás
  2. hely Pálvölgyi Bence 4.c                   tanára Sztanyán Renáta

137.hely Gelencsér Bíborka 4.a             tanára Dóra Erzsébet

  1. hely Deák Attila 4.a                         tanára Dóra Erzsébet
  2. hely Simon Bulcsú                            tanára Dóra Erzsébet

Csapatversenyben 13.hely 56 iskola közül

  1. évfolyam / kb 410 induló/

32.hely   Utli Barnabás 5.b

100.hely Heródek Blanka 5.a

  1. hely Biró Borbála 5.b                       tanáruk Fázold Ágnes

Csapatversenyben 21. hely 49 iskola közül

  1. évfolyam / kb 350 induló/
  2. hely   KÓSA DÁNIEL 6.a
  3. hely GENZELMANN ERIK 6.a
  4. hely Széles Botond 6.b
  5. hely Lendvai Zója 6.b
  6. hely Takács Bálint 6.b
  7. hely Orgoványi Bence 6.b                           tanáruk Fázold Ágnes

Csapatversenyben 3. hely 47 iskola közül, a csapat tagjai KÓSA DÁNIEL, GENZELMANN ERIK, SZÉLES BOTOND

  1. évfolyam / kb 280 induló/

38.hely Pátzay Botond 7.b

  1. hely Fenyvesi Ákos 7.b
  2. hely Tóth Balázs 7.b
  3. hely Szalay Kíra 7.b

107.hely Szakolczay Botond 7.b

109.hely Klopfer Kristóf 7.b                   tanáruk Nagy Ágnes

Csapatverseny 15.hely 40 iskola közül

  1. évfolyam / kb 235 induló/

23.hely   Kovács Blanka 8.b

  1. hely   Pálmai Péter 8.a
  2. hely   Kiss Lili 8.b
  3. hely Prohászka Gyula 8.b
  4. hely Mitasz Karina 8.b                   tanáruk Nagy Ágnes

Csapatverseny 6. hely 33 iskola közül

 

PETŐFI-NAP 2018

 

Szépolvasási verseny:

Különdíjat kapott: Szabó Nóra 3.a         tanára Muzsik Edit

Természettudományi csapatverseny:

3.hely: Kiss Lara 8.b, Kovács Blanka 8.b, Tóth Dorina 8.b          tanáruk: Koczka Balázs

 

 

 

„FÖL-FÖL VITÉZEK…” HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ 2018

 

Helytörténeti vetélkedőn iskolánkból 2 csapat vett részt.

1.hely: Széles Botond 6.b, Flamich Gergő 8.b, Szekeres Ádám 7.b, Sándor Zója 6.b, Erb Lajos       6.b

4.hely: Prohászka Gyula 8.b, Vásárhelyi Gergely 7.b, Less Veronika 7.b, Lendvai Zója 6.b, Osgyán Ákos 6.b

felkészítőjük Sasváriné Kóra Rita

 

 

 

 











Váci Radnóti Miklós Általános Iskola

2017/2018. tanév

Diákönkormányzat

 

Diáktanács elnöke:               Homoki-Nagy Eszter

                   helyettes:                Sajgó Emese

Kultúrfelelős:                           Farkas Réka

Környezetvédelmi felelős:  Horváth Sára

Fegyelmi felelős:                     Demeter Hajnalka

Sportfelelős:                              Gyurcsik Bence

Tanulmányi felelős:               Kiss Lili

BLOG:                                          Tóth Dorina

 

 

 

 

Copyright © 2018 Pedellus Rights Reserved.