FEJLESZTÉS ALATT

Reitinger Richárd 7.b informatikai segítõ
  Pintér Gergõ 8.b informatikai segítõ

DIÁKÖNKÖRMÁNYZAT TAGJAI 2013 / 2014

Osztály Elnök Kultúr f. Fegyelmi f. Környezetvédelmni f. Sport f. Tanulmányi f.
5.A BÁRTFAI LILLA BAKONYI ELIZABET SZIGETVÁRI MÁTÉ FÁBIÁN MILÁN MÉSZÁROS GÁBOR RUSKÓ DOMINIK
5.B BERTA FLÓRA ORAVECZ ESZTER KOSDI ANDREA GÁSPÁR EMESE TAMUS MARA TOMECSKÓ TAMÁS TRAUPERT BENCE FAZEKAS GERGÕ
6.A BÁNSTIK ESZTE LENGYEL BIANKA SZÁSZ FRUZSINA ZSENITS VIKTÓRIA KOVÁCS FLORENTIN MARCZI VANESSZA
6.B BARNA EMESE BEA ESZTER PÁSZTOR BLANKA ONOZÓ CSENGE PETRÓ VINCZE KOCHÁN ESZTER
7.A HAVAI ANDRÁS POLICSÁN VIOLA MOLNÁR LUCA ZSENITS IZABELLA KOSIK KIRA RITH DOMINIKA
7.B KISS DOMINIK MOLNÁR EMESE FÜLÖP BEÁTA TÓTH LAURA PINTÉR GERGÕ MAKRAI ROLAND LESTYÁN KORNÉL BÍRÓ BOGLÁRKA
8.A KOVÁCS ZSÓFIA TRAUPERT BÁLINT VOLENTICS GRÉTA SERES DOMINIK BERTÓK SUGÁRKA ORAVEZC ANETT
8.B OSGYÁN KAROLA FLAMICH JUDIT DRAJKÓ KRISZTIÁN REITINGER BALÁZS HOMONNAI CSENGER VARGA VIVIEN

A diákönkormányzat programja:

Szeptember:

• A diáktanács megválasztása.
  • A tisztasági verseny meghirdetése
  • A tanulmányi versenyen nyert diákok kirándulásá-nak megszervezése, lebonyolítása.
  • Papírgyûjtés.

Nyári tábor
1.Papírgyűjtés
Tökjónap
Mikulás
Mézeskalács sütés
2.Papírgyűjtés
Húsvét

2013-2014

Tisztségviselők
Tökjónap

KIS HERCEG ALAPÍTVÁNY a Radnóti Miklós Általános Iskola tanulóiért

Az alapítvány székhelye: 2600 Vác, Radnóti Miklós út 7.
Adószáma: 18664751-1-13

Az alapító tagok célként határozták meg, hogy a Radnóti Általános Iskolában tanuló gyermekeket ösztönözze és segítse abban, hogy minél műveltebb, egészségesebb, értelmesebb fiatal emberekké serdüljenek.

E cél érdekében különösen az alábbi tevékenységek folytatását kívánja támogatni:

• A tanulók kiemelkedő tanulmányi munkájának és kimagasló sportteljesítményének jutalmazása.
  • A tehetséges gyermekek fejlődésének, munkájának elősegítése.
  • A mai kor követelményeinek megfelelő ismeretek elsajátításához szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása, javítása.
  • A szabadidő élményt adó, emberi kapcsolatok kialakulását segítő eltöltéséhez szükséges feltételek, programok, akciók szervezése, iskolai táborok támogatása.
  • Az iskola,működésének tárgyi feltételeinek, állagának megtartásához, javításáhozhozzájárulás.
  • Tanulmányi versenyeken való részvétel.

Az alapítvány nyitott. Vagyonát gyarapítják a belföldi és külföldi magán- és jogi személyek forintban vagy valutában felajánlott pénzbeni és természetbeni adományai. Az alapítvány kezelő szerve a Kuratórium.

Tagjai:

• Nagy Ágnes tanár, elnök
  • Szakács Zoltánné tanár
  • Vadász György tanár
  • Nagyné Kanyuk Emőke tanár
  • Molnárné Kovács Katalin szülő
  A Kis Herceg Alapítvány az elmúlt években a szülők jövedelemadójának 1 %-ából az alábbi módon támogatták au iskolát.

• 2007 Iskolapadok, tanulói székek
  • 2008 Függönyök vásárlása
  • 2009 Interaktív tábla
  • 2010 Emlékplakett, jutalomköny
  • 2011 Udvari játék
  • 2012 Jutalomkönyv,táborozás támogatása,tantermi függönyök,versenyek nevezési díja
  • 2013 Fényképezőgép vásárlás, táboroztatás
  • 2014 Sportpálya felújítás
  • 2015 Sportpálya felújítás
  Köszönjük a szülők 1 %-os felajánlásait, továbbra is várjuk támogatásukat.

Copyright © 2017 Artsoho Rights Reserved.