Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
A webhely fejlesztés alatt

_ Váci Radnóti Miklós

Általános Iskola

Bálint Attila ( 3.b ) - úszás , Petró Vince ( 4.b ) úszás , Kosik Kira ( 5.a ) atlétika , Magyar Máté ( 5.a ) kenu , Onozó Dávid ( 6.b ) kenu , Kovács Márk ( 6.b ) kenu , Kemény Sándor ( 7.a ) atlétika , Fazekas Kitti ( 7.b ) kajak , Ács Kristóf ( 8.a ) evezés ,Kosztolnik Mónika ( 8.a ) evezés , Pipó Bence ( 8.b ) extrém roller, Volent Fanni ( 8.b ) evezés, Majkó Bence ( 8.b ) evezés

 

 
2016-2017  
Egyéni sporteredmények
Kenu
Nagy sportágválasztó
Váci sportágválasztó
Mezei futóverseny
Árpád nap
Szüretinap
Kegyeleti váltófutás
Király sportnap
Lány foci
Testevelésórák
2015-2016  
Egyéni sporteredmények
Nagy sportágválasztó
Futóverseny
Kenu
Mezei futóverseny
Bozsik foci
Árpád napok
Diósjenői kosárlabda
Diák olimpia
Magasugrás
Kosárlabda
Teremfoci
Diósjenő
Labdarúgás
Kosárlabda
Földváry Nap
Diákolimpia labdarúgás
Ergométeres evezés
Atlétika
Radnóti Nap
Kölyök atlétika
Cola női futás
Kihívás napja
Bozsik foci
Kosárlabda
Kenu
Testnevelés órák
Egyéni eredmények
2013-2014  
Nyári sporteredmények
Evezős diákolimpia
Egyéni edmények
Nagy sportágválasztó
Kenuzás
Sződ mezei futóverseny
Kegyeleti váltófutás
Árpád-nap
6.o. osztálymeccs
Táncverseny
Városi díjátadó
Korcsolyázás
Táncverseny
Magasugrás
Tesis Mikulás
2012-2013  
Nyári sporteredmények
Nagy sportágválasztó
Tökjónap
Árpád-nap
Duatlon
Kegyeleti váltófutás
Bozsil labdarúgó t.
Városi kitüntetések
Olimpiai vetélkedő
Jéghoki
Korcsolyázás
Mikulás foci
Mikulás úszás
Mikulásfutás
Játékos sportverseny
Megyei kosárlabda
Vizi vetélkedő
Szellemi diákolimpia
Diósjenő iskolanap
Földváry nap
Táncverseny
Országos akrobatikus torna
Bozsik program
Atlétika próbák
Radnóti nap
Egyéni versenyeredmények
2011-2012  
Nyári sporteredmények
Országos evezős Diákolimpia
Nagy sportág választó
Kenu toborzás
Mezei futóverseny Sződ
Árpád-napok
Kegyeleti váltófutás
Táncverseny
Para-sport
Kosárlabda
Sport kitüntetések
Sport délután
Mikulás foci
Mikulás úszás
Mikulás futás
Mikulás tesióra
Diósjenő foci
Diósjenő kosár
Ergometriális bajnokság
Nógrádi kupa
Megyei kosárlabda
Csocsó bajnokság
Úszás
Akrobatikus torna
Földváry-napok
Vizilabda
Asztalitenisz
Atlétika
2010-2011  
Nyári sporteredmények
Diákolimpia - evezés
Sárkányhajó
Futóverseny
Árpád-napok
Para-sport
Kegyeleti-váltó
Sport délután
Diák Olimpia
Teremfoci 3.kor.
Teremfoci 2.kor.
Úszás
Edző mérkőzés
Napközis sport
Kosárlabda
Labdarúgás
Mezei Diákolimpia
Akrobatikus torna
Asztalitenisz
Földváry futás
Kenu
Úszás
Országos Diákolimpia
Atlétika
Úszás (nemzetközi)
2009-2010  
Nyári sporteredmények
Diákolimpia evezés
Sportág választó
DDC Sportgála
Mezei futóverseny
Árpád-nap
Labdarúgás
Gerely hajítás
Városi kitüntetés
Mikulás Torna
Labdarúgó torna
Terem labdarúgás
Mikulás úszás
Mikulás futás
Evezős díj átadó
Játékos sportverseny
Megyei kosárlabda forduló
Labdarúgás
Diósjenő Iskolanapok
Mezei futás
Kosárlabda
Kosárlabda Diósjenőn
Petőfi napok
Kosárlabda Gödöllő
Gyermek labdarúgás
Úszás
Mezei futóverseny
Akrobatikus torna
Kézilabda
Földvári nap
Úszóverseny
Sulipoló
2008-2009  
Hídavató futás
Evezosok
DDc sport gála
Kegyeleti váltófutás
Mezei futóverseny
Árpád nap
Asztalitenisz
Mikulás kosár
Boronkay verseny
Labdarúgás
Diósjenő kosárverseny
Tánc verseny
Atlétika
Földvári napok
Labdarúgás 1.
Labdarúgás 2.
Kosárlabda
Mezei futóverseny
Sportág választó
Vizilabda

Alkategóriák

Copyright © 2017 Art Moony Rights Reserved.